Бережіть нирки

 

Хронічна хвороба нирок (ХХН) — одна з розповсюджуваних причин передчасної смерті людей, оскільки є провокатором загрозливого стану, як ниркова недостатність(НН) -  гостра (ГНН) та хронічна (ХНН).

Детальніше...

Каріотип людини

 Майже весь генетичний матеріал в живих організмах зберігається в структурах, що називаються хромосомами. Кількість та структура хромосом постійна для кожної людини протягом життя. Головні функції хромосом це збереження, реалізація та передача наступним поколінням спадкової інформації.

Детальніше...

Хромосомні патології

 Проблема репродуктивного здоров`я на сьогоднішній день займає особливе місце серед інших захворювань і потребує індивідуального підходу в кожному конкретному випадку.

Детальніше...

Трисомія 18-ї хромосоми

 Існує дуже багато генетичних патологій, що пов’язані з хромосомними мутаціями. Відомо, що в людини є 46 хромосом, дві статеві та 44 аутосом. Будь які перебудови, збільшення чи зменшення їх кількості, викликають тяжкі захворювання, що часто мають летальні наслідки. Одним з таких захворювань є синдром Едвардса чи трисомія 18-ї хромосоми, внаслідок чого дитина має 47 хромосом замість 46.

Детальніше...

Генетичні патології сьогоднішнього дня

 Найбільше щастя для кожної родини – це здоровий та щасливий малюк. Ми так намагаємось давати йому все найкраще та найкорисніше, забезпечити правильний та здоровий спосіб життя. Але також потрібно пам’ятати як важливо дбати про здоров’я дитини ще до її народження.

Детальніше...

Гірудотерапія в лікуванні безпліддя

 Нетрадиційний метод лікування безпліддя: ГІРУДОТЕРАПІЯ

Гірудотерапія (Hirudo – п’явка, therapy – лікувати), або просто лікування п'явками – один із нетрадиційних методів, який може допомогти жінкам вирішити проблеми із зачаттям. 

Детальніше...

Кріоконсервація (вітрифікація, заморожування) клітин

Центр репродуктивної медицини «Nativita» (Натівіта) постійно удосконалює свою роботу та втілює новітні технології у своїй практиці. Наші фахівці успішно використовують метод вітрифікації при лікуванні безпліддя, широко використовується на практиці та приносить відмінні результати.

Детальніше...

Молочниця (кандидоз)

 Давно чувана і відома хвороба — молочниця, кандидоз, SOOR. Зараз в таку спеку саме час загострення особливо після купання у відкритих водоймах. 

 

Детальніше...

Інсемінація

 Інсемінація — метод допоміжних репродуктивних технологій

Багато сімейних пар, які зіткнулися з проблемою безпліддя не звертаються вчасно до лікаря репродуктолога, тому що вважають, що єдиним методом допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ) є ЕКО (екстра корпоральне запліднення).

Детальніше...