Ембріологія

Эмбриология (рус.)

Ембріологічна лабораторія «Nativita» забезпечує дослідження та обробку статевих клітин людини (яйцеклітин та сперматозоїдів) — підготовка сперматозоїдів до запліднення методом ІКСІ, запліднення яйцеклітини та вирощування ембріонів.
Новітнє обладнання та якісні середовища для розвитку ембріонів — наша гордість та гарантія результату.

На laminarnij shkafфото ви бачите спеціальний пристрій - ламінарний бокс, в який з постійною швидкістю, без пульсацій, подається додатково очищений потік повітря під час роботи з статевими клітинами та інших процедурах.

У зв’язку з використанням чутливих та тонких лабораторних методів, ембріологічна лабораторія знаходиться окремо в безпечних та стерильних кімнатах, але в безпосередній близькості від операційної кімнати, де проводиться пункція яєчникових фолікулів. 

Стерильність лабораторних кімнат забезпечується особливостями вентиляційної системи. Все повітря, що входить у приміщення, попередньо очищується системою фільтрів грубої і тонкої очистки та дезінфікується. Вентилятори у вентсистемі розраховані таким чином, щоб створювати невеликий надлишковий тиск в кімнатах. Зроблено це для того, щоб необроблене повітря зовні не могло потрапити всередину, навіть коли відчиняють двері у тамбур. 

Ембріологічний лабораторний комплекс проводить визначення якості та кількості отриманих яйцеклітин, ЕКЗ/ІКСІ процедури та спостереження за розвитком ембріонів до їх перенесення в порожнину матки пацієнтки.

Ембріони розвиваються в стабільних строго визначених умовах: температурі 37 градусів і вологості 95%, в спеціальних інкубаторах, їх життєздатність підтримується за допомогою спеціальних розчинів хімічних речовин, які звуться живильними середовищами.

Вся лабораторія підключена до джерела безперебійного електропостачання.

   Ембріологічна лабораторія працює у відповідності до протоколів, що були розроблені нашими ембріологами з урахуванням сучасних досягнень у світовій практиці. Чітка ідентифікація та фіксування кожного етапу роботи із ембріологічним матеріалом забезпечує контроль якості лабораторії.

До складу комплексу входить також кріосховище, де відбувається заморожування і зберігання сперми, яйцеклітин, ембріонів.

Наша ембріологічна лабораторія злагоджено співпрацює з усіма підрозділами клініки, що забезпечує якісний результат.