Анестезіологія

Анестезиология (рус.)

 

Обстеження та лікування в медичному центрі, це не тільки висококваліфікована праця, але і створення комфорту та безпеки для пацієнта.

Проведення операцій (оперативних втручань) завжди супроводжується процедурою знеболювання.

Є місцева анестезія і загальний наркоз. Вибір методу знеболення залежить від складності операції, її тривалості, і виду.

Наприклад, операція гістерорезектоскопії і пункції яєчників проводиться під загальним наркозом
Місцева анастезія застосовується для зменшення больових відчуттів під час короткочасних оперативних втручань (радіохвильова терапія шийки матки).

Незалежно від того який метод буде застосований, анестезія повинна відповідати вимогам безпеки та ефективності.

Безпечна анестезія вимагає проведення ретельного передопераційного обстеження та інтраопераційного моніторингу.

Перед проведенням втручання проводиться лабораторні дослідження і обов'язкове опитування пацієнтки лікарями гінекологом і анестезіологом з метою виявлення індивідуальних особливостей, даних про стан здоров'я, хронічних захворювань (алергія, бронхіальна астма, артеріальна гіпотензія, діабет)

Для моніторингу використовується високоточна сучасна апаратура. Анестезіолог постійно під час хірургічного втручання підтримує не тільки гемодинамічну та респіраторну стабільність, але і забезпечує адекватну анестезію та аналгезію.

Операційна клініки «Натівіта» оснащена обладнанням і медикаментами, які використовується для надання допомоги в разі винекнення екстреного стану у паціентки.

Використання сучасних препаратів і методик дозволяє скоротити період наркозу, забезпечити швидке і повноцінне знеболювання. Відновлення після проведеної анестезії відбувається досить швидко і не має негативних наслідків.