Донори яйцеклітин (ооцитів)

donasija jajsekletokНа жаль, все більша кількість жінок, які хочуть народити дитину, не можуть завагітніти природним шляхом. У безпліддя багато причин, і серед них є такі, коли вагітність настає тільки з використанням донорської яйцеклітини.

Якщо жінка:

  • має низький фолікулярний запас (запас ооцитів),
  • перенесла операцію з видалення яєчників,
  • у неї рано настав клімакс,
  • є хромосомні порушення ооцитів,
  • або спадкові захворювання, що передаються по жіночій лінії,

- надія залишається тільки на донора.

Тому, прийнявши рішення брати участь в програмі донації яйцеклітин, ви допомагаєте бездітним парам стати щасливими батьками.

Хто може бути донором яйцеклітин?

Молода жінка у віці від 18 до 30 років, яка має одного або декількох здорових дітей. Вимоги:  психічне і фізичне здоров'я, немає шкідливих звичок, операцій на яєчниках.

Донація ооцитів - це повністю анонімна і легальна програма.

Відомості з анкети, які надаються майбутнім батькам, стосуються:

  • вашої національності,
  • зросту і особливостей фігури,
  • кольору і структури волосся,
  • форми обличчя, носа,
  • кольору очей і шкіри.

Вони потрібні для того, щоб малюк, який народиться, був зовні схожий на одного зі своїх батьків.

 Суррмамою може жінка:

- у віці від 18 до 39 років,
- з власною, мінімум одною, здоровою дитиною,
-з міцним здоров'ям,
- без хронічних захворювань і шкідливих звичок.

Крім того, потрібно мати довідку про психічне здоров'я, добровільно письмово оформити згоду виступити в ролі сурогатної матері.
Якщо жінка перебуває у шлюбі, то письмову згоду дає також її чоловік.

Шановні пацієнти!

Клініка "Натівіта" не проводить набір сурогатних мам та донорів. Усі пари, які хочуть отримати послугу ДРТ з донацією та/або замінним материнством, мають звернутися у відповідні агенства та підшукати їх собі за власним розсудом. Контакти агенства та номер донора чи сурогатної мами необхідно надати в клініку для проведення відповідної медичної перевірки. В разі позитивного результату пацієнти та сурогатна мама мають укласти між собою нотаріально завірену угоду та сплатити відповідні податки.

Ціни на програми  замінного материнства та донорські програми, що опубліковані на сайті включають лише медичну частину лікувального процесу без будь-яких компенсацій чи виплат донорам і сурогатним мамам.

В разі, коли донор чи замінна мати, являються родичами пари і надають послугу безкоштовно, у нотаріально завіреному договорі повинно бути вказано "безкоштовно".